INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Let’s push your limits together.

Výuka pro děti

Naučím vaše děti ovládat kolo tak, aby pro ně bylo ježdění radost. Jako táta dvou holek vím co a jak. Pro děti je nejdůležitější radost z kola a tu se jim snažím předat.

Co musím umět:

Základní jízdu na kole, podmínkou je seřízené horské kolo, cyklistická přilba,  celoprstové rukavice, chrániče kolen a loktů. doporučujeme i chránič páteře.

Popis výuky: 

Hravou, zábavnou a hlavně bezpečnou formou, si děti osvojí, případně zopakují, základní dovednosti na kole – výchozí pozice, práce s těžištěm, brždění, řazení, jízdu v terénních nerovnostech a boulích, průjezd klopenek i jiných zatáček, jízdu po dřevěných lávkách a když se něco nepovede, budou vědět, jak bezpečně v terénu opustit své kolo.

Výuka probíhá v Kempu Tanvaldský Špičák, Bikeparku Bobovka a Bikeparku Tanvaldský Špičák.

Objednávky a cena:

Cenu Vám zašleme dle Vašich požadavků a počtu dětí. max 5

Výuka pro dospělé

Chcete se naučit jezdit v terénu? Baví vás trail a nevíte jak na klopenku? Flow už je málo a Vaše kolo už svrbí křídla?Pak jste tu správně, spolu můžeme posunout vaše schopnosti na další level.

Co musím umět:

zvládnutí základní jízdy na kole. Jezdit můžete na jakémkoliv svém kole nejlépe s odpruženou vidlicí a musí být možné zasunout sedlovku co nejvíce do rámu. Samozřejmostí je helma, rukavice a případně chrániče (loktů, kolen, holení).  Nejideálnější je mít celoodpružené kolo s teleskopickou sedlovkou. Kolo si případně můžeš zapůjčit v půjčovně na Tanvaldském Špičáku a také  v Kempu Tanvaldský Špičák od Cyclology online zde.

 

Popis výuky: 

Obsah výuky bude přizpůsoben dle požadavku a vašich schopností.

Výuka probíhá v Kempu Tanvaldský Špičák, Bikeparku Bobovka a Bikeparku Tanvaldský Špičák.

Objednávky a cena:

Cenu Vám zašleme dle Vašich požadavků a počtu lidí. max5

Kontakt

+420 777 744 985